توری مش استیل

توری استیل از فولاد ضد زنگ درون یک تنوع گسترده صنایع استفاده می شود .

یکی از تقریبا مواد متداول برای محصول های سیم مش بافته شده به علاوه فولاد و گالوانیزه شده فولاد ملایم با ویژگی های متفاوت است .

بعضی درخواست های متداول برای شبکه های سیم فولاد ضد زنگ غربالهای صنعتی ، فیلتر های ماده شیمیایی ، آستین برای ایجاد کاغذ ، کمربند های خشک کن آذین بندی معماری و نوار نقاله صنایع غذایی هستند . تولید توری مش استیل 304 - 316 - 310 از نوع آلیاژی از مش 2 الی 800 از میکرون 10 میکرون الی 800 میکرون با عرض مختلف با سفارش مشتری

صنایع فلزی قائم تولید کننده توری مش استیل 304 – 316 – 310 از نوع آلیاژی می باشد

تنوع از مش 2 الی 800 و از میکرون 10 میکرون الی 800 میکرون با محصولات مختلف را با بهترین قیمت عرضه میکند.

 

ویژگی های سیم مش فولاد ضد زنگ

سیم مش فولاد ضد زنگ در بسیاری از جاها به دلیل ویژگی های سود بخشش برای درخواست های صنعتی و در معماری استفاده می شود . مطمئنا بزرگترین سودمندی فولاد های ضد زنگ بافته شده مقاومت   زیاد در برابر خوردگی است .

مش ساخته شده از رشته متصل شده از فلز ، فیبر و یا دیگر مواد قابل انعطاف / انعطاف پذیر است .

مش شبیه به یک شبکه است که در آن است بسیاری از رشته متصل شده و یا بافته شده است .

مش اغلب استفاده می شود برای روی صفحه نمایش از حشرات است . سیم در توری پنجره و پشه بند ها می باشد.

مش است که اغلب در تعیین اندازه دانه مواد استفاده می شود .

به عنوان مثال، یک نمونه از یک کامیون بادام زمینی ممکن است در بالای یک مش با دهانه ۵ میلی متر قرار می گیرد .

وقتی مش لرزان است ، تکه های شکسته کوچک و گرد و غبار از طریق مش عبور می کند در حالی که بادام زمینی سالم روی توری مش باقی می ماند .

مش استیل یا همان توری استیل دارای ۲ گرید ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد .

توری استیل ۳۰۴ دارای قدرت خوب و جوش پذیری و مقاومت بسیار بالا در برابر  خوردگی می باشد .

تولید توری مش استیل 304 - 316 - 310 از نوع آلیاژی از مش 2 الی 800 از میکرون 10 میکرون الی 800 میکرون با عرض مختلف با سفارش مشتریاین توری معمولا غیر مغناطیسی می باشد . این توری ها دارای انعطاف می باشند .

ورق های مش، پارچه سیم نیز نامیده می شود، توسط اتصال رشته سیم فلزی به شکل یک ورق ایجاد شده است .

عیار تجاری فولاد بافته شده ضد زنگ مش سیم و گاز موجود در درجه ۳۰۴ و ۳۱۶  است .

( درجه ۳۱۶ معمولا به عنوان فولاد ضد زنگ درجه دریایی شناخته می شود ) تمامی مش های بافته شده طبق استاندارد می باشد .

مش استیل گرید ۳۰۴

توری استیل ۳۰۴ رایج ترین توری استنلس استیل و پر مصرف ترین می باشد.جنس مفتول هایی که توری از آن تهیه شده است از استیل استنلس ضد زنگ می باشد.

 

آلیاژ توری استنلس استیل گرید ۳۰۴ شامل ۱۶ درصد کروم ۱۷ درصد نیکل و ۲ درصد مولیبیدن می باشد.به این توری ها توری های ۱۰-۱۸ نیز گفته می شود.

 

تولید توری مش استیل 304 - 316 - 310 از نوع آلیاژی از مش 2 الی 800 از میکرون 10 میکرون الی 800 میکرون با عرض مختلف با سفارش مشتریمقاومت در برابر عوامل شیمیایی همچون کلر – حلال ها – آب شور و … از خصوصیات ویژه توری استیل ۳۰۴ می باشد. توری استنلس استیل گرید ۳۰۴ ضد مغناطیس بوده و به اصطلاح نگیر می باشد.از آنجایی که توری های گرید ۳۰۴ جزو پرکاربرد ترین توری های صنعتی می باشد تمام مش ها و چشمه های آن طبق استاندارد  ASTM و جدول مش موجود می باشد.

بافت و عرضه انواع توری استیل ۳۱۶ با ضخامت و اندازه وایر های درخواستی صورت می پذیرد. جنس وایر های این توری ها از فولاد ۱٫۴۴۰۱ و ۱٫۴۴۰۴ استنلس استیل گرید 316 L که زیر رده آلیاژ های فولادهای زنگ نزن استنلس می باشد. توری های استیل ۳۱۶ در محیط های اسیدی بسیار مقاوم بوده و در برابر خوردگی استحکام دارد.

توری های ۳۱۶ در دماهای بالا و پایین کاربردهای مهندسی خواص و مطلوبی را دارا می باشند. توری های استیل ۳۱۶ به علت کیفیت بالاتر نسبت به توری های استیل با گرید ۳۰۲ و ۳۰۴ از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. توری استیل ۳۰۴ حاوی ۱۸% کروم و ۸% نیکل است در صورتی که توری استیل ۳۱۶ دارای ۱۶% کروم ۱۰% نیکل و ۲% مولیبدن است.مولیبدن برای کمک به مقاومت در برابر خوردگی در برابر کلراید(مثل آب دریا)به آن اضافه می شود.

توری استیل ۳۱۶ در صنایع نفت – صنعت گاز و پتروشیمی – صنایع تولیدی غذایی و دارویی کاربرد دارد.

Stainless Steel Type 316 Wire Mesh

Stainless Steel Type 304 Wire Mesh

 

انواع توری  :

توری ساده ، توری كجراه بافت ، توری ضخیم صنعتی ، توری سنگ شکن ، توری پرسی استیل ، توری ضد اسید ، توری دو لا بافت

کاربرد تورهای استنلس استیل :

در صنعت نفت و گاز ، صنایع شیمیایی و غذایی ، سرند کردن جامدات و دانه بندی خاک ، فلز کاری و متالورژی ، هوا و فضا ، ماشین سازی ، دستگاه های اکسودر صنعت رنگ سازی  و فیلتر سازی و … می باشد .