توری سرندی Chain link wire mesh یا  curtain mesh

تولید انواع توری سرندی از نوع استیل 304 - 316 سرند فولاد ضد سایش سرند آلیاژینوعی شبکه فلزی لوزی می باشد که بافت آن به صورت زنجیری بوده و بسته به نیاز و کاربرد آن جنس سیم آن متغییر می باشد.

کاربرد اصلی توری سرندی همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت سرندهای صنعتی و الک های ریخته گری می باشد.

نوع گالوانیزه توری سرندی را با عنوان توری کرکره ای می شناسند که جهت محافظت ازکرکره های شبکه ای و امنیت بیشتر آن کاربرد دارد.

تولید انواع توری سرندی از نوع استیل 304 – 316 – سرند فولاد ضد سایش – سرند آلیاژی در صنایع فلزی قائم انجام می پذیرد

توری سرندی شبکه ی منظمی از مفتول هایی درهم تابیده شده، با جنس و قطر متفاوت است که دارای تنوع و کاربردهای گوناگونی می باشد . این نوع توری ها بر خلاف توری گابیون، توری مرغی و یا توری فرنگی، دارای چشمه های لوزی شکلی هستند که همانند زنجیرهای در هم تنیده شده می باشند و از جنس آهنی، استیل، گالوانیزه، مسوار، فولاد و غیره تولید می شوند. در ادامه راجع به کاربرد توری سرندی ، قیمت توری سرندی و خرید توری سرندی توضیحاتی ارائه شده است. چنانچه کاربرد این نوع توری متفاوت باشد جنس مفتول آن نیز متفاوت خواهد بود. نمونه های استاندارد این توری با توجه به چشمه های آن تعریف می گردد و همانطور که از نام توری مشخص است، برای تولید سرندهای صنعتی و یا صافی های ریخته گری کاربرد دارد. این توری ها براساس نوع کاربرد و نیاز مشتری تولید می گردد و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است .

این توری از چشمه یک ملیمتر الی 100 میلمتر تولید می شود و باغ قطر وایرهای مختلف بر اساس چشمه های توری سفارش پذیرفته می شود.

 

خرید توری سرندی

این توری در انواع استیل، فولادی ، فولادی ضد سایش، اهنی و با هرنوع آلیاژی در تولیدی قائم قابل سفارش است.

خرید توی سرندی با توجه به انواع آن صورت می گیرد و در سه نوع تولید می شود : توری سرندی آهنی ، گالوانیزه و فولادی که بر اساس جنس مفتول طبقه بندی می شود. در این بخش به توضیح کامل در خصوص آن می پردازیم.

همچنین برای خرید توری سرندی باید به کاربرد هر نوع ، شکل ظاهری و نیاز مشتری توجه کرد . از کاربرد های توری سرندی می توان به  موارد زیر اشاره کرد:

1 . سرند کردن خاک، شن و ماسه معادن ، ساختمان سازی و کارخانجات

2 . تولید قفس های مستحکم برای حیوانات

3 . بهره گیری از آن در پروژه های عمرانی و ساختمانی

4 . بهره گیری از آن جهت مستحکم کردن دیوارهای طلافروشی ، صرافی ها و …

5 . استفاده از آن جهت جداسازی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی

6 . نوعی حفاظ محکم برای پادگان های نظامی

 

توضیحات بیشتر

امروزه از این توری هایی که ضخامتشان بین دو تا چهار میلیمتر می باشد جهت ساخت پانل های سه بعدی استفاده می شود. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبكه‌هاي فولادي در جهان امروز محسوب مي‌شود.

کاربرد اصلی توری سرندی رولی

کاربرد اصلی توری سرندی همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت سرندهای صنعتی و الک های ریخته گری می باشد.

توری های سرندی رولی که از نوع گالوانیزه می باشد با عنوان توری کرکره ای می شناسند که جهت محافظت ازکرکره های شبکه ای و امنیت بیشتر آن کاربرد دارد.

انواع مختلف توری سرندی رولی

تولید انواع توری سرندی از نوع استیل 304 - 316 سرند فولاد ضد سایش سرند آلیاژیتوری سرندی رولی انواع مختلفی دارد که در این قسمت چند نمونه از آن ها را به شما معرفی می کنیم :

توری سرندی استیل

توری سرندی گالولنیزه

توری سرندی فولادی

توری سرندی مسوار

صنایع فلزی قائم تولدی توری طبق چشمه استاندار با قطر وایر مختلف و بنا به درخواست مشتری میتواند تولید کند که ابعاد و عرض آن مطابق با نیاز و سفارش مشتری می باشد.

تولید توری سرند رولی

توری های سرند رولی توسط دستگاه اتوماتیک ساخته می شود و مواد اولیه ای که برای ساخت آن به کار می رود مفتول هایی می باشد که در خود کارخانه به صورت فشرده  و سخت شده و مقاوم در مقابل سایش تهیه میگردد

 

موارد مصرف سرند سنگ شکن

معادن شن و ماسه جهت دانه بندی

معادن زغال سنگ و کارخانجات آسفالت

کارگاه های ساختمانی

ایجاد سدها و راه آهن

کاربردهای توری سرندی

و دیگر موارد عمرانی و صنعتی بکار برده میشود

تورهای سنگ‌شکن در ابعاد ۱۰۰ در ۲۰۰ سانتی‌متر و ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی‌متر با قطرهایی از ۳ تا ۸ میلی‌متر و با چشمه‌های ۵ تا ۳۰ میلی‌مت عرضه می‌گردد.

 

1- سرند شن و ماسه ، معادن ، ساختمان ها و کارخانجات

2- ساخت قفس های مقاوم برای حیوانات وحشی

3- در مصارف صنعتی ، ساختمانی ، بهداشتی ، پتروشیمی ، ورزشی ، کشاورزی

4- استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی

5- حفاظ در مناطق حساس پادگان ها ، فرودگاه ها ومناطق نظامی

6- استفاده جهت مقاوم سازی دیوارهای طلا فروشی و سرافی ها

7- جداسازی و دانه بندی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی